Chráníme vaše data

Veškeré údaje našich zákazníků jsou zabezpečena proti jakémukoli zneužití. Veškerý přenos údajů na našich stránkách je šifrován.

Vaše osobní údaje, které uvedete při nákupu jsou důvěrné a v žádném případě nebudou poskytnuty třetím stranám. Osobní údaje budou použity jen pro nezbytně nutné úkony spojené s vyřízením objednávky, případně k vlastním marketingovým aktivitám. Osobní údaje jsou uchovávány do okamžiku, kdy jsou na žádost odstraněny.

Na žádost zákazníka (např. emailem, písemně apod.) budou osobní údaje z databáze vymazány a Bossa, s.r.o. je nadále nebude zpracovávat.

Kontaktní adresa

Bossa, s.r.o.

Přepeřská 1302

51101 Turnov

Emailová adresa: info@vintu.cz

Možnosti odhlášení ze zasílání novinkový emailů (odstranění adresy z databáze):

v každé emailové zprávě naleznete odkaz "zrušit zasílání newsletterů" po kliknutí na tento odkaz a potvrzení bude váš e-mail vyřazen z databáze.

V případě, že máte zájem o odstranění veškerých osobních údajů, kontaktujte nás na emailu info@vintu.cz s touto žádosti. Neprodleně odstraníme všechny osobní či citlivé údaje.

Nakládat s osobními údaji mohou  pouze pověřené osoby. Údaje jsou ukládány pouze elektronicky, vyjma údajů uvedených na fakturách, dodacích listech a dobropisech. Tyto dokumenty jsou archivovány v zabezpečených skříních.

Produkt byl vložen do seznamu
Produkt byl přidat k porovnání

Abychom Vám mohli poskytnout nejlepší možné služby, používáme tzv. cookies. Používáním našich webových stránek s tím souhlasíte. Více o cookies si můžete přečíst zde